השירותים שלנו

השירות שלי - החיוך שלך

צוות החברה מספק את כל סוגי שירותי ההסעות ומספק שירות מקצועי, אדיב שעומד בזמנים, ומעל לכל – תוך דאגה לבטיחות הנוסעים. צרו עימנו קשר לפרטים נוספים ותיאום הסעה.

שירותי הסעות בדרכי המשי

משי הסעות מגמישה את שירותי ההסעות בהתאם למציאות המשתנה ולצורכי לקוחותיה, נסיעות קבועות או חד־פעמיות, ומובילה את הנוסעים
לכל נקודה ברחבי הארץ.

היעד שלנו היא להביאכם בבטחה [ללא פשרות] ובנוחות בעזרת
נהגים מיומנים וצי רכבים מפנק, שמותאם לכל דרישה.  

הסעות לחברות במסלול קבוע

בהתאם לסידורי עבודה קבועים מתאימה משי הסעות את כלי התחבורה שמובילים עובדים ומנהלים למקום עבודתם – מסרו לנו את המידע הכולל על צורכי הנסיעה הקבועים, ואנחנו נתייצב לפני הזמן במקום האיסוף, כדי שתוכלו לצאת לדרך במועד המדויק. בנוסף, בדרך נבחר עבורכם את המסלולים המהירים ונסיע אתכם בבטחה ליעד.

הסעות לחברות בתזמון משתנה

המציאות המשתנה דורשת גמישות. בהתאם לכך אנו מתאימים את כלי התחבורה ואת לוז הנסיעות שלנו לצורכי החברות – אין כל צורך להתחייב לחבילת הסעות קבועה!
באפשרותנו להתאים לכם חבילה ייחודית שתענה על צורכי הסעה גמישים ומשתנים; לצד הערכים הטמונים בשירות המלא שלנו – זמינות, עמידה בזמנים, שירות מחויך, איכות נסיעה, ביטחון ונוחות מפנקת.

הסעות לימי גיבוש ולאירועים

פסקי זמן לעובדים ולמנהלים הם ה”דלק” שמניע את המוטיבציה בחברה; ואנחנו נפנק אתכם בהסעה לכל יעד ברחבי הארץ. בהתאם לתוכנית הפנאי של החברה ובהתאמה ללוח האירועים, נעמיד לרשותכם צי רכבים מפואר, שיפתח ויסיים את המאורע עם תחושה של טעם טוב לנוסעים.

הסעות בשירות VIP

איסוף מבקרים מחו”ל, סיורים במפעלים או באתרי תיירות ועוד – מענה של מלכות על הכביש לאורחים או למכובדים. כולנו יודעים שחלק מהערך של הסיור או הטיול מתחיל ומסתיים בשירותי הסעה VIP.
משי הסעות מחזיקה בצי רכבים בדירוג איכות גבוה, ושומרת על הרמה המקצועית בטיפול ברכבים ובבקרה מתמדת.

הסעות למוסדות חינוך

משי הסעות מקצה נתח משירותי הסעותיה לדור הצעיר לפעילויות חוץ שונות. בהסעות אלה מושם דגש רב על ביטחונם של צעירי נוסעינו. לצד זה אנו לוקחים על עצמנו את האחריות להביאם לנקודת היעד בזמן.

משי הסעות

התקשרו - 050-549-3440

התקשרו - 050-549-3440