אודות

השירות שלי - החיוך שלך

צוות החברה מספק את כל סוגי שירותי ההסעות ומספק שירות מקצועי, אדיב שעומד בזמנים, ומעל לכל – תוך דאגה לבטיחות הנוסעים. צרו עימנו קשר לפרטים נוספים ותיאום הסעה.

מי אנחנו

חברת משי הסעות מספקת חוויית נסיעה בטוחה ומפנקת לעובדים ולמנהלים באזור השרון ובמרכז; וכן שירותי הסעות לימי גיבוש, לאירועים מיוחדים או לטיולים בכל רחבי הארץ. כמו כן, מקצה החברה חלק מפעילותה לטובת הסעת תלמידים לפעילויות חוץ שונות.

החברה נוסדה בידי איציק חכמון ביוני 2002. מאז הקמתה מעניקה החברה שירותי הסעה למאות לקוחותיה, שנעזרים בה כזרוע קבועה להסעות, או מזמינים את שירותיה שוב ושוב על פי צורך. 

החברה משקיעה משאבים רבים באבטחת צי הרכבים המגוון ובבקרה על איכותם ותקינותם של כלי התחבורה; ולצד זה מקפידה על הכשרה ועל ריענון חוקים ונהלי תנועה בקרב הנהגים.
החברה לוקחת על עצמה את האחריות לערנותם ולרעננותם של הנהגים בזמן המשמרת, ומקפידה לאזן בין שעות עבודה לבין שעות מנוחה כבסיס לנסיעה בטוחה.

צי הרכבים של חברת משי הסעות כולל סוגים שונים של רכבי הסעות, אשר מאפשרים לחברה לתת מענה זמין לכל פניה מבחינת היקף הנוסעים, שעות הפעילות והיעדים ברחבי הארץ.

החברה מקפידה לשמר את כלי התחבורה ברמת איכות גבוהה מבחינה תפקודי מנוע ומכניקה לצד שמירה על רמת פנים הרכב ומושבי הנוסעים – וזאת במטרה לספק לנוסעים חוויית נסיעה מפנקת, נוחה ונעימה.

שם החברה משי הסעות הורכב מאותיות שמות ילדיו של הבעלים, איציק חכמון; שמתייחס לבחירתו כהכרזה על כוונותיו ועל התחייבויותיו כלפי נוסעיו, בדיוק כפי שאב דואג לילדיו – להביאם בבטחה לנקודת היעד בחוויה מפנקת ובנוחות מלאה.

משי הסעות

התקשרו - 050-549-3440

התקשרו - 050-549-3440

מי אנחנו

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית מוסן מנת. גק ליץ להאמית קרהשק סכעיט.

השאיפה שלנו

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית מוסן מנת. גק ליץ להאמית קרהשק סכעיט.

מה אנחנו עושים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית מוסן מנת. גק ליץ להאמית קרהשק סכעיט.

"אני מאמינה שהכל קורה מסיבה מסוימת. אנשים משתנים, כדי שתלמד להרפות, דברים משתבשים כדי שתעריך אותם כאשר הם בסדר. אתה מאמין לשקרים כדי שבסופו של דבר תלמד לא לסמוך על אף אחד חוץ מעצמך, ולפעמים דברים טובים מתפרקים כדי שדברים טובים יותר יוכלו להתחבר יחד."
רונית כהן
מעצבת גרפית
משתמשים
לייקים
שיתופים
פרסים

הלקוחות המרוצים שלנו